شرکت تولیدی و بازرگانی جی

 • ۱۳۵۳
  تاسیس شرکت

  در سال های قبل از انقلاب سطح پایین بهداشت ، یکی از معضلاتی بود که سبب ساز مشکلات زیادی در جامعه بود , در این سال ها شادروان دکتر میرمحسن هاشمی صالحی را پس از سال ها تحصیل در فرانسه برای کمک به ارتقای سطح بهداشت و سلامت ، شرکت تولیدی بازرگانی نوترجی را تاسیس کرد . در این راستا وی توانست محصولاتی نظیر : ضدعفونی کننده مرفن، شیرخشک، شیر پاک کن و کرم های مختلف را به بازار عرضه کند. به دلیل سطح پایین بهداشت و عدم وجود کف پوش مناسب، ترک پا معضلی جدی در آن سال ها بود ، برای رفع این مشکل شرکت نوترجی تحقیقات گسترده ای را انجام داد و پس از بررسی های فراوان ، محصول کرم ترک پا برای اولین بار تولید و برای عموم معرفی شد ، این محصول به دلیل کیفیت مناسب به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفت و به عنوان اولین کرم ترک پا وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی شد.

 • ۱۳۵۴
  مرفن

  ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها ، میکروب ها و ... اثرات بسیار مخربی را روی موجودات زنده و محیط دارند ، مرگ و میر عده بسیار زیادی در سال های قبل ناشی از وجود این گونه های مخرب، برای رفع این مشکل شرکت نوترجی محصول مرفن را تولید و به بازار عرضه کرد.


 • ۱۳۵۵
  خمیر دندان

  مشکلات دهان و دندان از دیرباز، یکی از معضلات جدی حوزه بهداشت و سلامت بوده است . نوترجی با تولید خمیر دندانی جرم زدا و ضدعفونی کننده ، از شرکت های پیشرو داخلی خمیردندان بوده است .

 • ۱۳۵6
  شامپو

  وجود گرد و غبار فراوان و آلودگی های پوستی و مشکلاتی نظیر : کچلی، قارچ، ریزش مو و موخره ، اهمیت استفاده از شوینده های مناسب جهت پوست سر را مشخص میکند. به همین دلیل نوترجی که رسالت خود را رفع مشکلات بهداشتی بویژه در حوزه پوست می دانست. شامپو با کیفیت جی را تولید و برا
  استفاده عموم عرضه کرد.

 • ۱۳۵۷
  پودر بچه

  صاف و تازه نگهداشتن پوست نوزادان و کودکان نقش مهمی در حفظ سلامت پوست آنان دارد، افزون بر این جهت جلوگیری از سوختگی پای بچه ها و عرق سوز شدن بدن کودکان می توان از پودر بچه استفاده نمود، یکی از تولیدکننده های پودر بچه شرکت نوترجی بوده است ، که این محصول را با کیفیت مناسب تولیدکرده است .

 • ۱۳۵۸
  شیر پاک کن

  برای حذف آلاینده های صورت و نیز پاک کردن مواد آرایشی ، شرکت نوتر جی شیرپاک کن را با فرمولاسیون ویژه تهیه کرد. شیرپاک کن تولیده شده ، پاک کننده مناسبی بود که از خشکی وکشیدگی پوست جلوگیری می کرد ، و چربی زیادی نیز از سطح پوست جدا نمی کرد.

 • ۱۳۵۸
  کرم ترک دست و پا نوترجی

  عدم وجود بهداشت مناسب و استفاده از کفش ها و سطوح مناسب سبب ترک خوردن قسمت هایی از پوست، بدلیل خشکی می شود، که در مواردی نیز به اگزما منتهی می شود، برای رفع این مشکل کرم ترک پا نوترجی، تمام ترک ها را از سطح پوست محو می کند ، علاوه بر این سبب رطوبت رسانی بهتر به پوست می شود و از بروز خشکی و پینه بر روی پوست جلوگیری می کند.

 • ۱۳۵۹
  شیر پاک کن جدید نوترجی

  شیرپاک کن نوترجی با رعایت اصول بهداشتی از بهترین مواد اولیه تهیه شده و علاوه بر اینکه پوست را تمیز و صاف می کند نرمی و لطافت خاصی به آن می دهد، نحوه مصرف هم به این شکل بوده که مقداری از شیرپاک کن نوترجی را به صورت و گردن آغشته می کردند و سپس با پنبه پاک می کردند.

 • ۱۳۶۰
  کرم تقویت کننده پوست صورت نوترجی

  این کرم تقویت کننده پوست ، پوست دست و صورت را نرم ، با طراوت و شاداب نگه میداشته است ، افزون بر این استفاده این کرم از ایجاد چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می کرد و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

 • ۱۳۶۲
  کرم های کاسه ای دست و صورت جی

  یکی دیگر از محصولات قدیمی شرکت جی کرم های کاسه ای برای دست و صورت بوده است ، که در 2 رایحه متفاوت عرضه می گردید که برای پوست های خشک و نرمال مناسب بوده و در بازده زمانی خود مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

 

 از طریق رسانه های اجتماعی زیر می توانید با شرکت تولیدی و بازرگانی جی در ارتباط باشید.

 
enamad
undefined

طراحی، بهینه سازی و پشتیبانی : ایران سایت