کنگره تجلیل از مدیران شایسته کشور در تاریخ 22 تیر 1395 در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد . در این همایش بزرگ که با حضور شرکت های متعدد تولیدی و خدماتی برگزار شد ، جناب آقای دکتر غنمی فرد استاد برجسته مدیریت و جناب آقای مروجی فرد به عنوان یکی از مسئولین بانکداری کشور در ارتباط با لزوم اصلاح قوانین بانکی در راستای پیشرفت صنعت کشور ، سخنان مبسوطی را بیان فرمودند. در ادامه جناب آقای رستمی از مدیران با سابقه و برجسته صنعت کشور برخی ویژگی های مدیران شایسته جهانی را معرفی کردند و بر این مبنا از مدیران شایسته کشور تجلیل به عمل آمد . با کمال مسرت در این همایش از جناب آقای دکترمیر مهدی هاشمی صالحی ، مدیر عامل پر تلاش شرکت تولیدی بازرگانی جی به عنوان مدیر شایسته سال تجلیل به عمل آمد.

حمایت شرکت تولیدی بازرگانی جی از نخستین کنفرانس نانو از سنتز تا صنعت

در اختتامیه نخستین کنفرانس ملی نانو از سنتز تا صنعت از جناب آقای دکتر میر مهدی هاشمی صالحی مدیر عامل موفق شرکت تولیدی بازرگانی جی به عنوان یکی از حامیان پیوند دانشگاه با صنعت با حضور شخصیت هایی برجسته علمی و صنعتی از جمله جناب آقای دکتر عباسپور رئیس دانشگاه علوم تحقیقات، جناب آقای دکتر صدر نماینده سابق مجلس، جناب آقای دکتر یوسفی معاون پژوهشی دانشگاه علوم تحقیقات و سرکار خانم دکتر حکمت تقدیر به عمل آورده شد. در این مراسم که در دانشگاه علوم و تحقیقات در تاریخ اول و دوم شهریور ماه سال 96 برگزار شد، دانشجویان و پژوهشگران طرح ها و مقالات خود را ارائه نموده و در پایان به مقالات برتر هدایایی اهدا شد. اگر نگاهی به کشور های صنعتی پیشرفته بیندازیم خواهیم دید که یکی از دلایل موفقیت آنها همکاری گسترده دانشگاه با صنعت می باشد. بر این اساس شرکت دانش بنیان جی به عنوان یکی از شرکت های تولیدی موفق کشور، خود را به عنوان یکی از حامیان دانشجویان و اساتید فرهیخته در زمینه "نانو مواد آرایشی بهداشتی" معرفی کرد.

دستاوردها

جوایز مربوط به حسن مدیریت به همراه سازمان های اهدا کننده

 • سال 89

  دریافت تندیس مدیر نمونه خیر

 • سال 90

  شرکت در همایش ملی بزرگان صنایع شیمیایی و دریافت تندیس در 25 بهمن ماه سال 1390

 • سال 92

  شرکت در همایش حامی حقوق مصرف کنندگان و دریافت تندیس در اسفند 92

 • سال 93

  شرکت در نهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری و دریافت تندیس اسفند 93

 • سال 93

  دریافت نشان عالی کیفیت و بهره وری اسفند 93

 • سال 93

  دریافت گواهینامه استانی 9 اسفند - رعایت حقوق مصرف کنندگان

مصاحبه آقای دکتر میرمهدی هاشمی صالحی با مجله خانواده سبز تاریخ: 90/03/10 مصاحبه با جناب آقای دکتر هاشمی مدیریت عامل شرکت تولیدی و بازرگانی جی اشاره

شرکت تولیدی و بازرگانی جی در سال 1349 توسط شادروان آقای دکتر هاشمی صالحی بنیان گذاری شد. قصد ایشان در آن زمان (با توجه به پایین بودن سطح بهداشت مردم و روشهای غیر علمی و سنتی درمان ترکهای پوستی) افزایش سطح بهداشت افراد جامعه بود این هدف نهایتا پس از مدتها بررسی و تحقیقات علمی و آزمایشگاهی تبدیل به یک ایده گردید و سرانجام یک محصول مناسب، با مرغوبیت و کیفیت بالا با استفاده از دانش روز آن زمان به نام کرم ترک پا جی تولید و روانه بازار گردید. جناب آقای دکتر هاشمی صالحی لطفا خودتان را معرفی کنید؟

جناب آقای دکتر هاشمی صالحی لطفا خودتان را معرفی کنید؟ اینجانب میر مهدی هاشمی صالحی فرزند مرحوم دکتر هاشمی صالحی متولد سال 1357 در شهر تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته شیمی آلی هستم. از دوران نوجوانی همراه با مرحوم پدر در محیط شرکت، کارخانه و تولید حضور داشته و از تمام تجربیات و راهکارهای ایشان بهره برده ام، از سال 1380 با سمت مدیر عامل در شرکت تولیدی و بازرگانی جی در حال انجام وظیفه می باشم. سیاستهای کلی شرکت جی در گذشته و حال چه بوده است؟ همانطور که گفته شد سیاست اصلی شرکت بر پایه کیفیت و رضایت مصرف کننده استوار شده است بر این اساس همیشه سعی شده است محصولات از بهترین مواد اولیه تهیه و با قیمت و بسته بندی مناسب به بازار عرضه گردد، این رویه در گذشته به عنوان یک اصل کلی مورد تائید بوده است و در زمان مدیریت فعلی نیز جزء اصول اولیه آن می باشد. در زمان مدیریت فعلی چه تغییراتی در روند جی ایجاد شد؟ نیاز بازار و در خواست مصرف کنندگان وفادار شرکت جی ما را بر آن داشت تا استراتژی های جدیدی را در عرضه محصولات اتخاذ نماییم. همچنین با توجه به محدودیتهای موجود تولید در تهران، پس از انتقال کارخانه به شهر صنعتی هشتگرد و گسترش خطوط تولید بر آن شدیم تا تغییراتی مهم در رویه شرکت به انجام رسانیم. به روز رسانی بسته بندی محصولات، تمرکز بر روی تولید محصولات با پایه گیاهی، تولید کرم های ضد آفتاب و کرم های بچه همگی از جمله نتایج این تغییرات بوده است. جدیدترین برنامه شرکت چه بوده است؟ واحد تحقیقات و توسعه شرکت پس از بررسی های بازار در چند سال اخیر متوجه برخی از انتظارات مصرف کنندگان شد، این نیازها تبدیل به ایده ای جهت تولید کرم ترکهای عمیق پوستی گشت، که نیاز مصرف کنندگانی که مشکل ترکهای عمیق در دست و پای خود دارند را پیشگیری و درمان می نماید. چه برنامه هایی برای آینده شرکت جی مد نظر دارید؟ در واحد برنامه ریزی جی چشم اندازی طولانی برای شرکت در نظر گرفته شده است. از جمله مهمترین مسائل این چشم انداز حفظ مشتریان فعلی و وفادار جی و افزایش مصرف کنندگان نسل جدید با توجه به تغییرات شدید نیازهای مصرف کنندگان می باشد.

Ross Williams
آقای دکتر میرمهدی هاشمی صالحی

تصاویر نمایشگاه ها

Fair cosmetic
Fair cosmetic
Fair cosmetic 2
Fair cosmetic 2
Fair cosmetic 3
Fair cosmetic 3
Fair cosmetic 4
Fair cosmetic 4
Fair cosmetic 5
Fair cosmetic 5
Fair cosmetic 6
Fair cosmetic 6
Fair cosmetic 7
Fair cosmetic 7
Chemistry Conference
Chemistry Conference
Chemistry Conference
Chemistry Conference
Chemistry Conference 2
Chemistry Conference 2
Chemistry Conference 3
Chemistry Conference 3
Chemistry Conference 4
Chemistry Conference 4
Iran beauty and clean
Iran beauty and clean
Iran beauty and clean 1
Iran beauty and clean 1
Iran beauty and clean 2
Iran beauty and clean 2
Iran beauty and clean 3
Iran beauty and clean 3
Iran beauty and clean 4
Iran beauty and clean 4
Iran beauty and clean 5
Iran beauty and clean 5
Iran beauty and clean 6
Iran beauty and clean 6
 

 از طریق رسانه های اجتماعی زیر می توانید با شرکت تولیدی و بازرگانی جی در ارتباط باشید.

 
enamad
undefined

طراحی، بهینه سازی و پشتیبانی : ایران سایت