این سایت متعلق به شرکت تولیدی بازرگانی جی ( سهامی خاص) می باشد که به عنوان تنها مرجع رسمی وب سایت این شرکت به قصد آگاهی و اطلاع رسانی برای شما عزیزان طراحی شده است. شرکت تولیدی بازرگانی جی (سهامی خاص) دارنده مجوز های مربوطه از وزارت بهداشت و درمان و همچنین سازمان غذا و دارو همواره در تولید محصولات خود، کیفیت و استاندارد های به روز دنیا  را مد نظر خود قرار داده است. شرکت تولیدی بازرگانی جی با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه تولید محصولات آرایشی بهداشتی همواره یکی از شرکت های پیشتاز و اصیل این حوزه یاد شده است به طوریکه محصولات این برند نامی پس از 50 سال همچنان کیفیت بی نظیر گدشته را دارا می باشد. بنا به درخواست مصرف کنندگان محترم، در این سایت امکان خرید آنلاین نیز تعبیه شده است. با ورود به قسمت محصولات و انتخاب آنها و همچنین عضویت در سایت می توانید نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید. به منظور رفاه بیشتر فروشگاه ها و مصرف کنندگان عزیز، به ازای خرید بالای 50 هزار تومان برای داخل شهر تهران و همچنین به ازای خرید های بالای 100 هزار تومان برای تمامی شهرستان ها ارسال رایگان در نظر گرفته شده است.

شرکت تولیدی بازرگانی جی همواره از بهترین تولید کننده های مواد اولیه اروپایی و داخلی در تولید محصولات خود استفاده کرده است. شرکت تولیدی بازرگانی جی تولید کننده اولین و بهترین کرم ترک دست و پا در ایران می باشد که با گدشت بیش از نیم قرن همچنان با بهترین کیفیت به بازار های داخلی و خارجی عرضه می شود. شعار برند جی همواره کیفیت متفاوت و مثال زدنی آن می باشد که در هیچ برهه و زمانی آن را فدای اهداف دیگر نکرده است.

فروشگاه اینترنتی سایت جی کاملا معتبر بوده و از سازمان تجارت الکترونیک مجوز دارد. اگر علاقه مند به خرید اینترنتی می باشید می توانید در سایت جی نسبت به خرید خود اقدام نمایید.

از همه مصرف کنندگان و نمایندگان محترم فروش تقاضا می نماییم که نظرات و پیشنهاد های خود را به ما انتقال دهند تا ما بتوانیم هر چه بهتر به شما عزیزان خدمت رسانی به انجام برسانیم.

 

جی نامی آشنا با بیش از نیم قرن سابقه درخشان