افتخاری دیگر برای شرکت تولیدی و بازرگانی جی

کنگره تجلیل از مدیران شایسته کشور در تاریخ 22 تیر 1395 در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد . در این همایش بزرگ که با حضور شرکت های متعدد تولیدی و خدماتی برگزار شد ، جناب آقای دکتر غنمی فرد استاد برجسته مدیریت و جناب آقای مروجی فرد به عنوان یکی از مسئولین بانکداری کشور در ارتباط با لزوم اصلاح قوانین بانکی در راستای پیشرفت صنعت کشور ، سخنان مبسوطی را بیان فرمودند. در ادامه جناب آقای رستمی از مدیران با سابقه و برجسته صنعت کشور برخی ویژگی های مدیران شایسته جهانی را معرفی کردند و بر این مبنا از مدیران شایسته کشور تجلیل به عمل آمد . با کمال مسرت در این همایش از جناب آقای دکترمیر مهدی هاشمی صالحی ، مدیر عامل پر تلاش شرکت تولیدی بازرگانی جی به عنوان مدیر شایسته سال تجلیل به عمل آمد.

حمایت شرکت تولیدی بازرگانی  "جی" از نخستین کنفرانس " نانو از سنتز تا صنعت"

در اختتامیه نخستین کنفرانس ملی نانو از سنتز تا صنعت از جناب آقای دکتر میر مهدی هاشمی صالحی مدیر عامل موفق شرکت تولیدی بازرگانی جی به عنوان یکی از حامیان پیوند دانشگاه با صنعت با حضور شخصیت هایی برجسته علمی و صنعتی از جمله جناب آقای دکتر عباسپور رئیس دانشگاه علوم تحقیقات، جناب آقای دکتر صدر نماینده سابق مجلس، جناب آقای دکتر یوسفی معاون پژوهشی دانشگاه علوم تحقیقات و سرکار خانم دکتر حکمت تقدیر به عمل آورده شد. در این مراسم که در دانشگاه علوم و تحقیقات در تاریخ اول و دوم شهریور ماه سال 96 برگزار شد، دانشجویان و پژوهشگران طرح ها و مقالات خود را ارائه نموده و در پایان به مقالات برتر هدایایی اهدا شد.  اگر نگاهی به کشور های صنعتی پیشرفته بیندازیم خواهیم دید که یکی از دلایل موفقیت آنها همکاری گسترده دانشگاه با صنعت می باشد. بر این اساس شرکت دانش بنیان جی به عنوان یکی از شرکت های تولیدی موفق کشور،  خود را به عنوان یکی از حامیان دانشجویان و اساتید فرهیخته در زمینه "نانو مواد آرایشی بهداشتی" معرفی کرد. 

در این مراسم از جناب آقای دکتر هاشمی صالحی به عنوان یکی از کار آفرین های موفق که همواره به دنبال پیوند دانشگاه با صنعت می باشند، تقدیر و تجلیل ویژه ای به عمل آمد.